PŘEDPLATNÉ
Předplatné je balíčkem vstupenek na vybraná představení v divadelní sezóně, a to za zvýhodněnou cenu oproti běžné prodejní ceně vstupenek. Předplatitelských skupin (balíčků) nabízíme celou řadu, váže se k nim mnoho dalších výhod. Více informací naleznete ZDE.
 
MOJE ABO
Namíchejte si své vlastní předplatné MOJE ABO. Můžete si zvolit počet představení, termíny, sedadla i počty vstupenek. Na vybraná představení Vám bude poskytnuto zvýhodnění -30 % z celkové částky. Podmínkou je zakoupení 1 nebo více vstupenek na minimálně 4 různá představení. MOJE ABO lze zakoupit online nebo v prodeji předplatného. MOJE ABO je přenosné, lze ho darovat a není limitováno divadelní sezónou. Více informací naleznete ZDE.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
V pokladnách NDM akceptujeme tyto benefitní platby:
SODEXO – kartou nebo poukázkami Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Bonus Pass
EDENRED – kartou Edenred Card nebo poukázkami – Edenred Multi, Sport a Kultura nebo Compliments
UNIŠEK – poukázkami Benefitní poukázka, Dárková poukázka
BENEFIT PLUS – kartou na pokladnách NDM nebo online
GALLERY BETA – kartou online
Slevy se nesčítají. Na vstupenky zakoupené uvedenými poukazy a kartami již nelze uplatnit další slevu.

RODINNÉ VSTUPNÉ – SLEVA 50%

Speciální sleva na vybraná představení NDM pro rodiny s dětmi do 15 let.
Slevu lze uplatnit i ON-LINE.
Uvádíme v programu.

STUDENTSKÁ SLEVA – 50 %
Pro studenty středních a vysokých škol nabízíme po předložení platného studentského průkazu či průkazu ISIC slevu ve výši -50 % z ceny vstupenky na představení NDM (mimo představení hostujících souborů). Slevu lze uplatnit i ON-LINE (s průkazem ISIC).
  
SLEVA PRO PEDAGOGY – 50 %
Pro pedagogy základních, středních a vysokých škol nabízíme po předložení platného průkazu ITIC slevu ve výši -50 % z ceny vstupenky na představení NDM (mimo představení hostujících souborů). Slevu lze uplatnit i ON-LINE (s průkazem ITIC).
 
SLEVA PRO SENIORY NAD 65 LET  – 40 %
SLUŽBY SENIORŮM – NDM je divadlem „SENIOR FRIENDLY“
Sleva na představení NDM (mimo představení hostujících souborů). Slevu lze uplatnit i ON-LINE.
Snažíme se pro seniory a ZTP a ZTPP připravovat atraktivní nabídky za zvýhodněné ceny.
 
SLEVA PRO ZTP a ZTP/P – 50 %
Sleva na představení NDM (mimo představení hostujících souborů).
Pro vozíčkáře jsou vyhrazena speciální místa v Divadle Antonína Dvořáka ve 12. řada v přízemí (krajní místa) a v Divadle Jiřího Myrona ve 14. nebo 15. řadě v přízemí (krajní místa). V Divadle „12“ lze tato místa vyhradit pouze po předchozí dohodě. Vstupenky lze zakoupit pouze na uvedená místa.
Pro nevidomé a slabozraké osoby doprovázené vodícími psy jsou vyhrazena stejná místa jako pro vozíčkáře, pokud se s předstihem nedohodnou individuálně s obchodním oddělením jinak.
 
MIMOŘÁDNÉ SLEVY A NABÍDKY
NDM nabízí v průběhu sezóny i mimořádné výhodné nabídky, o kterých můžete být průběžně informováni prostřednictvím NEWSLETTERU.

Žádné slevy se nesčítají.
Při vstupu do sálu můžete být hledištním personálem požádáni o prokázání nároku na slevu.
Zakoupené e-vstupenky a vstupenky nelze vyměnit ani vrátit.
 

BONUSY PARTNERŮ PRO DIVÁKY NDM

Posluchači Janáčkovy filharmonie Ostrava (JFO) mohou získat zvýhodnění -20 % na všechny operní tituly NDM s výjimkou představení hostujících souborů, a to po předložení vstupenky z koncertu JFO nebo abonentky JFO na aktuální koncertní sezónu. Slevu lze uplatnit v prodeji vstupenek NDM.
Diváci Národního divadla moravskoslezského mohou získat zvýhodnění -20 % na všechny koncerty JFO s výjimkou cyklu G a mimořádných koncertů, a to po předložení vstupenky z operních představení NDM nebo abonentky NDM na aktuální sezónu. Slevu lze uplatnit pouze v Janáček Pointu – prodejním místě JFO, které se nachází v Domě kultury města Ostravy.
 
Návštěvníci SHF mohou získat zvýhodnění -10 % na všechny operní tituly NDM s výjimkou představení hostujících souborů, a to po předložení vstupenky z koncertů SHF na aktuální festivalovou sezónu. Slevu lze uplatnit v prodeji vstupenek NDM.
Diváci a předplatitelé Národního divadla moravskoslezského mohou získat zvýhodnění -10 % na všechny koncerty Svatováclavského hudebního festivalu (SHF), a to po předložení vstupenky z operních představení nebo abonentky NDM na aktuální sezónu. Slevu lze uplatnit pouze v místech prodeje SHF.
 
Zvýhodnění pro studenty: vstupenka v hodnotě 100 Kč – sleva může být uplatněna pouze 1 hodinu před představením v den konkrétního představení v pokladnách obou divadel; nutno předložit studentský průkaz (platí pro studenty Janáčkovy konzervatoře v Ostravě, Fakulty umění Ostravské univerzity a studijního oboru Kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo Slezské univerzity v Opavě).
 
10% sleva na konzumaci v Hotelu Imperial pro diváky NDM v den představení při předložení vstupenky z NDM.

10% sleva na vstupenky do NDM při předložení karty s logem Sphere / CARTE; 15% sleva se Sphere VIP na všechna představení NDM – možnost uplatnit v prodeji vstupenek NDM.

Galerie výtvarných umění v Ostravě (GVUO) poskytne slevu ve výši -50 % z ceny vstupenky na všechny výstavy pořádané v Domě umění po předložení vstupenky z NDM. Na jednu vstupenku z NDM lze využít slevu -50 % na jednu vstupenku do GVUO. Slevu lze nárokovat v pokladně Domu umění (Jurečkova 9, Ostrava).
NDM poskytne slevu ve výši -20 % z ceny vstupenky na všechna představení (s výjimkou hostujících představení) těm, kdo se prokáží vstupenkou z GVUO. Na jednu vstupenku z GVUO lze využít slevu -20 % na jednu vstupenku do NDM. Slevu po předložení vstupenky lze nárokovat v prodeji vstupenek NDM (Čs. legií 148/14, Ostrava).

Ušetřete u nás 20 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank.

CK Radynacestu.cz
Partner NDM. Sledujte nás i na Facebooku a Instagramu radynacestucz.

20% sleva pro zaměstnance uvedených partnerských společností na základě předložení zaměstnanecké karty:
 
* Slevy se nesčítají.