BONUSY PRO DIVÁKY OD PARTNERŮ DIVADLA 

Spolupráce s Janáčkovou Filharmonií Ostrava – zvýhodněné vstupné
Posluchači Janáčkovy filharmonie Ostrava mohou získat zvýhodnění 20 % na všechny operní tituly NDM s výjimkou premiér, silvestrovských, gala představení a představení hostujících souborů, a to po předložení vstupenky z koncertu JFO (s datem konání koncertu od 1. 1. 2019) nebo abonentky JFO na aktuální koncertní sezónu. Slevu lze uplatnit v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD.
Diváci Národního divadla moravskoslezského mohou získat zvýhodnění 20 % na všechny koncerty JFO s výjimkou cyklu G a mimořádných koncertů, a to po předložení vstupenky z operních představení NDM (s datem konání představení po 1. 1. 2019) nebo abonentky NDM na aktuální sezónu. Slevu lze uplatnit pouze v Janáček pointu – tedy v prodejním místě JFO, které se nachází v Domě kultury města Ostravy.
 
Diváci a předplatitelé Národního divadla moravskoslezského mohou získat zvýhodnění 10 % na všechny koncerty SHF, a to po předložení vstupenky z operních představení / abonentky NDM na aktuální sezónu. Slevu lze uplatnit pouze v místech prodeje SHF.
Návštěvníci SHF mohou získat zvýhodnění 10 % na všechny operní tituly NDM s výjimkou premiér, silvestrovských, gala představení a představení hostujících souborů, a to po předložení vstupenky z koncertů SHF na aktuální festivalovou sezónu. Slevu lze uplatnit v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD.
 
Ostravská univerzita – Fakulta umění - speciální sleva pro studenty v hodnotě 100 Kč / vstupenku – sleva může být uplatněna pouze 1 hodinu před představením – v den daného představení – v pokladnách obou divadel – nutnost předložit studentský průkaz.
 
Hotel Imperial
10% sleva na konzumaci v hotelu Imperial pro diváky NDM v den představení při předložení vstupenky z NDM.
 
Sphere VIP + Sphere Standard + CARTE
10% sleva na vstupenky do NDM při předložení karty s logem Sphere / CARTE (nelze uplatnit na premiérová a mimořádná představení typu galapředstavení) + 15% sleva se Sphere VIP na všechna představení NDM – možnost uplatnit v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD. Slevy se nesčítají.
 
Galerie výtvarného umění v Ostravě - GVUO
GVUO poskytne  slevu  ve  výši  50 %  z ceny  vstupenky  na  všechny  výstavy  pořádané v Domě umění a to po předložení vstupenky z NDM.  Na jednu  vstupenku  z  NDM  lze využít slevu 50 % na jednu  vstupenku  do GVUO. Slevu lze nárokovat v pokladně Domu umění (Jurečkova 9, Ostrava).
NDM poskytne slevu ve výši 20 % z ceny vstupenky na všechna představení, kromě silvestrovských, premiérových, mimořádných a hostujících představení, těm, kdo se prokáže vstupenkou z GVUO. Na jednu vstupenku z GVUO lze využít slevu 20 % na jednu vstupenku do NDM. Slevu po předložení vstupenky lze nárokovat v prodeji vstupenek NDM (Čs. legií 148/14, Ostrava). 
 
Ušetřete u nás 20 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!
 
Sleva 5 % pro předplatitele a návštěvníky Národního divadla moravskoslezského u CK Radynacestu.cz – zájezdy pro cestovatele. Sleva 5 % platí na jakýkoliv čtyř- a vícedenní zájezd z nabídky CK Radynacestu.cz a lze ji uplatnit do 31. 12. 2019.
Při rezervaci Vámi vybraného zájezdu stačí zadat do poznámky kód NDM2019 a sleva 5 % Vám bude automaticky odečtena z konečné ceny zájezdu. Konečnou cenou se rozumí cena samotného zájezdu uvedená na www.radynacestu.cz. Sleva se nesčítá s jinými slevami a nevztahuje se na příplatky.
 
Tak kam se vypravíte? Z našich více než 250 vyladěných zájezdů pro Vás vybíráme: 
Lisabon, Porto, Madeira, Azory… Klikaté uličky, malebné pobřeží, divoká příroda. → Dopřejte si dokonalý relax v Portugalsku
Skalnatá, větry bičovaná, neklidná a tajuplná. Krajina plná řek, termálních jezer a vodopádů. → Poznejte všechny podoby vulkanického Islandu
Edinburský hrad, zámek Holyrood, půvabné staré město, tajemné jezero Loch Ness… → Objevte Skotsko v celé jeho mlhavé kráse. 
 
Tipy, rady a inspirativní články čtěte v magazínu Inspirace na cestu

Sledujte nás i na Facebooku a Instagramu radynacestucz. 

* Slevy se nesčítají.