Před první oficiální ON-LINE LEKCÍ proběhne zkušební testovací připojení – v rámci něhož si stáhnete aplikaci ZOOM, vše si v klidu vyzkoušíme a vyladíme. Nebojte se, že díky vašim technickým neznalostem přijdete o trénink. 

Testovací připojení proběhne v pondělí 27. dubna ve 13.30 hodin. Pokud byste měli nějaké problémy se s námi spojit (během tohoto testovacího spojení) – volejte na 731 940 150 nebo 732  171 397 – budeme Vám k dispozici.

Link pro toto testovací připojení naleznete na FB baletu NDM ZDE pod událostí ON-LINE LEKCE v pondělí po 13 hodině.
Připojte se k němu až cca v 13.28 – dříve to není potřeba.

1.    Jakmile kliknete na zpřístupněný link, otevře se vám během několika sekund lišta s instrukcí ke stažení /download/ aplikace ZOOM nebo pouze k otevření.
2.    Stáhněte aplikaci do vašeho počítače (aplikace je v angličtině) – usnadní to jakýkoliv další přístup a připojení je poté podstatně rychlejší.
3.    Po stažení aplikace do vašeho PC se Vám zobrazí nová lišta s upozorněním pro vložení vašeho jména – stačí vepsat vaše křestní jméno, ať lektorka vidí, kdo se přihlásil.
4.    Při úvodním nastavení si také můžete zvolit variantu připojení s videem či bez videa. Pokud zvolíte variantu bez videa, budete moci trénink sledovat, ale lektorka vás neuvidí.
5.    Jakmile se Vám podaří vložit úvodní nastavení: jméno, video + audio, ukáže se Vám na obrazovce lektorka (přesně v okamžiku počátku lekce!!!), která Vás všechny přivítá. V případě, že se přihlásíte dříve (i to je samozřejmě možné), na obrazovce se Vám zobrazí pokyn v angličtině, že čekáte na počátek meetingu (=lekce).
6.    Po přihlášení lektorky Vám zablokujeme váš mikrofon, aby nedocházelo ke zbytečným rušivým vstupům – tímto vám znemožní mluvit ve skupině a vy i ostatní uslyšíte pouze ji a hudební doprovod.
7.    Abyste během tréninku viděli pouze lektorku, u jejího obrazu v pravém horním rohu uvidíte symbol 3 teček /.../, klikněte na něj a zvolte PIN VIDEO. Tím zafixujete obraz lektorky a uvidíte ji krásně na celé obrazovce.
8.    Poté již on-line trénink může začít a my vám přejeme, ať se vám všem líbí a užijete si ho společně s námi v klidu vašich domovů.

DŮLEŽITÉ!!!
Připojit se na lekci a vidět lektorku bude možné vždy přesně ve 14.00 hod. (pokud budete v ZOOM aplikaci dříve, budete čekat na připojení lektorky ve 14.00).
Na testovací připojení v pondělí 27. 4. ve 13.30 odladíme technické detaily. První „skutečná“ lekce 27.4. ve 14.00 hodin by tedy měla běžet nerušeně a hladce.

On-line trénink trvá vždy 40 minut (časový limit aplikace). Lekce bude délce přizpůsobená. Bude probíhat jen trénink u tyče (= kuchyňské linky, parapetu apod.).

Link pro první (a každou další lekci) naleznete vždy v den lekce na FB baletu ZDE pod událostí ON-LINE LEKCE cca 10 minut před počátkem tréninku.

Pokud nemáte FB – další možností je aplikace WhatsApp, kde bychom vytvořili skupinu s názvem ON-LINE LEKCE, do které bychom vždy sdíleli tento link – opět deset minut před počátkem. Pro tento způsob komunikace potřebujeme Vaše telefonní číslo (a Vy potřebujete aplikaci WhatsApp ve Vašem telefonu). V případě zájmu o využití této možnosti nám pošlete své telefonní číslo na pavlina.machacova@ndm.cz.
 
VIDEOINSTRUKCE KE STAŽENÍ ZOOM