NOVINKY ZE SVĚTA DIVADLA

PROVOZNÍ DOBA V OBDOBÍ VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ

Milí diváci a příznivci NDM, přejeme Vám hezké Velikonoce a rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby prodeje vstupenek a předplatného v období od 18. do 23. dubna 2019. Veškeré informace najdete n...

ČTYŘI NOTY A JEDNA OPERA

Čtyřnotová opera Toma Johnsona je unikátní počin napsaný pouze na tónech a, b, d a e. K tomu si přidejte ještě pět sólistů a klavír a vyjde Vám pozoruhodné dílo plné inteligentního humoru vycházejícího z hudby.

INTENZIVNÍ HODINA V RYTMU TANGO ARGENTINO!

V sobotu 27. dubna od 15 hod. se na Vás těšíme v Baletním sále Divadla Jiřího Myrona, kde Vás tanečníci souboru baletu NDM provedou choreografií Après rasage choreografky Reginy Hofmanové na hudbu Ástora P...

ONE MAN SHOW PRO DVA MUŽE V DIVADLE „12“

Inscenace o zkaženosti světa arménsko-amerického herce Erica Bogosiana, to je one man show pro dva herce, Davida Viktoru a Františka Večeřu, v Divadle „12“. Nenechte si ujít dubnová představení Sex, drogy ...

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj