Divadlo pod rouškou
PROGRAM DIVADLA POD ROUŠKOU – V S T U P T E ...
Divadlo za vámi opět přijde až domů, a to prostřednictvím našeho YouTube kanálu! Konkrétní odkazy na program budeme zveřejňovat vždy s předstihem v této sekci a také na facebooku a instagramu divadla. 
 
• 22. února ve 20.15 hodin: přímý přenos galakoncertu – 10 LET MUZIKÁLU V OSTRAVĚ – uvedeme na ČT artzáznam je ještě k dispozici na i-vysílání pod tímto odkazem!
 
• 13. března v 18.30 hodin: baletní hostina z Ostravy na kanále YouTube NDM – TASTE BALLET OSTRAVA! (1. část) – k dispozici do 19. 3. 23.59 hodin
 
• 27. března v 18.30 hodin: baletní hostina z Ostravy na kanále YouTube NDM – TASTE BALLET OSTRAVA! (2. část) – k dispozici do 2. 4. 23.59 hodin
 
 
PŘIPRAVUJEME
Cyklus komorních koncertů – KLAVÍRNÍ KVARTET JOSEFA SUKA
Koncert je z důvodu vládních restrikcí přeložen. Náhradní termín bude upřesněn v návaznosti na rozvolnění aktuální situace v ČR.
Videovýstava – JOSEF SVOBODA
 

Novinky ze světa divadla

TASTE BALLET OSTRAVA! – 1. ČÁST JIŽ 13. BŘEZNA

Baletní soubor Národního divadla moravskoslezského připravil v době, kdy nemůže vystupovat před svými diváky, originální průřez svým repertoárem, který odvysílá v on-line podobě po dva večery.

AKTUÁLNÍ INFORMACE – NEHRAJEME DO ODVOLÁNÍ

Vážení diváci, z důvodu vládního nařízení jsme nuceni zrušit všechna představení a další akce až do odvolání. Sledujte náš web a sociální sítě, budeme Vás průběžně informovat.

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj