BALETNÍ STUDIO NDM BUDE V ZÁŘÍ HLEDAT NOVÉ TALENTY!
BALET / 1.8.2023
Máte doma pohybově nadané dítko, které by chtělo tančit v divadle? Příhlaste je do Baletního studia NDM, které je určtené dětem od 6 let.
 
Ve středu 6. září 2023 proběhne od 15 do 17 hodin ve velkém baletním sále Divadla Antonína Dvořáka nábor dětí do Baletního studia NDM.
 
Baletní studio s „moderním“ posláním vzniklo sice v 70. letech 20. století, ale historie výchovy dětí k jevištnímu tanci je v Ostravě mnohem delší – více než stoletá. Baletní studio NDM nabízí malým zájemcům komplexní pohybovou výchovu a taneční rozvoj. Členové Baletního studia účinkují v baletních a operních inscenacích NDM a svou sezónu v divadle vždy uzavírají speciálním představením – koncertem pro veřejnost, především ale tančí pro své vrstevníky, rodiny a přátele.
 
Svůj zájem přivést děti prosíme směřujte k produkční baletu Pavlíně Macháčové: pavlina.machacova@ndm.cz. Do mailu uveďte jméno a příjmení dítěte, datum narození a e-mailový kontakt na toho rodiče, kterému my zašleme přihlášku k náboru a podrobnější instrukce.
 
Těšíme se na vás a vaše děti!
 
 
WALTOVY POHÁDKY – ze závěrečného koncertu Baletního studia NDM v sezóně 2022/2023
Foto Martin Popelář