Open call pro mladé umělce
20.6.2022
OTEVŘENÁ VÝZVA: WORKSHOP PRO MLADÉ UMĚLCE “BUDOUCNOST=TEĎ!” Přihlaste se na letní workshop autorského divadla o tom, co pálí, zajímá a štve současné mladé dospělé s Bradley Lewis Cannonem (lektorem a režisérem divadla a agentury pro mladé herce Strange town z Edinburghu).
 
AUTORSKÉ DIVADLO (devising theatre) je nehierarchický způsob divadelní tvorby. Nejsou zde striktně rozděleny role na herce, režiséra, dramaturga - všichni, kdo se účastní jsou především autory společné performance. Vše probíhá pod vedením mentora, který provokuje k sebevyjádření divadlem.
 
 
Workshop bude probíhat 15. - 19. 8. od 10:00 do 16:00 v Ateliéru NDM v Ostravě, v pátek 19. 8. bude výstupem workshopu performance ve veřejném prostoru.
Pokud se bude nám i vám naše spolupráce zamlouvat, mohou se někteří z účastníků workshopu v sezóně 2022/2023 dále zapojit do mezinárodní divadelní koprodukce s holandským divadlem Het Theaterschip a slovinským divadlem Glej!.
 
Workshop nabízíme díky podpoře Statutárního města Ostrava ZDARMA. Kapacita workshopu je omezena. O tom, zda jste byli pro účast v něm vybráni vám dáme vědět telefonicky. Budeme vybírat podle vašich odpovědí - nebojte se tedy klidně rozepsat :)
 
Své případné dotazy směřujte na koordinátorku projektu Terezu Strmiskovou:  e-mail: tereza.strmiskova@atelier-ndm.cz, tel.: 731 505 858).
 
A NEBO PŘÍMO VYPLŇTE PŘIHLÁŠKU POMOCÍ TOHOTO ODKAZU.
 
Projekt je spolufinancován Evropskou unií v programu Kreativní Evropa a Statutárním městem Ostrava. Děkujeme!