TŘETÍ LISTOPADOVOU SOBOTU S NÁMI PŘIJĎTE ZAŽÍT NOC DIVADEL!
5.11.2023
Jedenáctý ročník NOCI DIVADEL proběhne v sobotu 18. listopadu 2023 v prostorách provozní budovy Národního divadla moravskoslezského.
 
Největší divadelní svátek proběhne třetí listopadovou sobotu s podtitulem „Hoří!“. Národní divadlo moravskoslezské letošní program umístilo do netradičního prostoru – do provozní budovy Národního divadla moravskoslezského, která se nachází za budovou Divadla Antonína Dvořáka. Návštěvníky Noci divadel v NDM čekají divadelní premiéry (tři obsazení – tři premiéry) projektu Resistance! Později vás přeneseme do poetické i legrační atmosféry hasičské zábavy: kromě originální hudby z naší inscenace Hoří, má panenko si návštěvníci mohou užít také úryvky textů vztahujících se k této inscenaci v podání herců činohry. Máme pro vás připravený také off program: oheň a opékání buřtů, stánek klubu Mladý divák, zeď nářků a další občerstvení…
 
Prostor provozní budovy NDM, ve kterém se bude hlavní program Noci divadel odehrávat, má omezenou kapacitu, na Hasičskou poetickou zábavu je nutné si rezervovat místo. (Pomocí on-line formuláře zde: bit.ly/hasicskazabava či prostřednictvím e-mailu: nocdivadel23@atelier-ndm.cz).