HOSTÉ
SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO
Arthur Miller
Uvedení 26.9.2021, 19:00 hodin
Divadlo Antonína Dvořáka
arrow-left arrow-left
  • Detail
  • Realizační tým / Obsazení
  • Termíny představení
arrow-right arrow-right

SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO - Uvedení 26.9.2021

Arthur Miller

Uvedení 26.9.2021, 19:00 - Divadlo Antonína Dvořáka

MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ

logoInformace

Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který bolestně zjišťuje, že na sklonku života dosáhl jediného – pro všechny má větší cenu mrtvý než živý.

Willy Lohman není hlavní postavou. Hlavní postavou je jeho sen. Sen o úspěchu. Popularitě. Ocenění. Naplnění. Rodině jako z reklamy na životní pojištění. Ale Willy Lohman je jenom obchodní cestující za volantem otřískaného auta. V rozpadajícím se domě s hypotékou a ledničkou na splátky. Kde skončí jeho jízda čím dál složitějším světem? Komu by ještě prodal vlastní důstojnost? Nejslavnější drama Arthura Millera, oceněné Pulitzerovou cenou. Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který se probouzí z třpytivého snu do nemilosrdného rána reality. Který zjišťuje, že na sklonku života dosáhl jediného – pro všechny má větší cenu mrtvý než živý.

V hlavních rolích v režii Michala Dočekala Miroslav Donutil a Zuzana Kronerová.

režie  Michal Dočekal

účinkují  Miroslav Donutil, Zuzana Kronerová, Viktor Dvořák, Martin Donutil, Jiří Štrébl, Aleš Bílík, Milan Kačmarčík, Michael Vykus, Evellyn Pacoláková, Sára Affašová, Kryštof Krhovják a Tereza Slámová

 

V inscenaci se používá umělý dým a stroboskopické světlo, které není vhodné pro diváky s epilepsií. V souladu s uměleckým záměrem se v inscenaci kouří cigarety.

logoRealizační tým
Datum Začátek Místo Typ Detail Vstupenky
26.9.202119:00Divadlo Antonína DvořákaUvedenízobrazit detail

Inscenace není na repertoáru.

logoSouvisející