Absolvovala SPŠT v Brně a Školský ústav uměleckých řemesel v Praze. S režisérem P. Léblem přišla v r. 1994 do Divadla Na zábradlí. Od téhož roku spolupracuje s režisérem Jiřím Pokorným – nejen v ústeckém Činoherním studiu, ale pokračovala s ním i v Divadle Komedie v Praze a v brněnském HaDivadle. V Ústí nad Labem navrhovala kostýmy i pro inscenace režiséra D. Czesanyho.

S režisérem M. Langem pracovala v pražském Činoherním klubu a později i ve Švandově divadle. Několik kostýmních výprav navrhla v pražském Divadle v Dlouhé pro režiséry J. Bornu (Jak jsem se ztratil), V. Morávka (Kabaret Undine) a H. Burešovou (Běsi). Scénograficky se podílí na inscenacích lounského Multiprostoru (S. Cane: Blasted, M. Bambušek: Caligula, Herakles). Se souborem Agon Orchestra spolupracovala na opeře Philipa Glasse V kárném táboře v prostoru bývalé slévárny hliníku v Holešovicích v rámci projektu Perzekuce.cz, pro který také navrhla kostýmy pro inscenace Porta Apostolórum a Horáková x Gottwald.

V létě 2009 spolupracovala s občanským sdružením Mezery na specifickém projektu Zdař bůh!, uváděném na Dole Michal v Ostravě. Od roku 1996 soustavně spolupracuje s režisérem Michalem Dočekalem – v Divadle Komedie (Čechov: Tři sestry, Shakespeare: Král Lear, Marlow: Tragická historie o doktoru Faustovi), v hradeckém Klicperově divadle, v opeře Divadla J. K. Tyla v Plzni (Foerster: Bloud) a v Národním divadle.

V činohře Národního divadla v Praze se hrají nebo hrály v jejích kostýmech nejen inscenace Dočekalovy, ale i dalších režisérů: Rostandův Cyrano z Bergeracu, Shakespearův Romeo a Julie, Volánkové Stísněná 22, Mastrosimoneho hra Jako naprostý šílenci, Molièrův Lakomec, Churchillové Prvotřídní ženy (Top Girls), Pronásledování a umučení dr. Šaldy (Anonym), Shawův Pygmalión, Shakespearův Richard III., Gogolův Revizor, Shanleyho Pochyby, Galronové Mikve a Harrowerův Blackbird. V opeře ND spolupracovala s režisérem Jiřím Nekvasilem na Prodané nevěstě a Tajemství. Dlouhodobě spolupracuje s amatérským souborem Nejhodnější medvídci. Navrhuje kostýmy také pro film (např. pro režiséra B. Slámu).

Inscenační tým - Sezóna:
BRANIBOŘI V ČECHÁCHKostýmy
BRANIBOŘI V ČECHÁCHKostýmy
KÁŤA KABANOVÁKostýmy
KÁŤA KABANOVÁKostýmy
KÁŤA KABANOVÁKostýmy
CARDILLACKostýmy
CARDILLACKostýmy