Zpěv studovala na Konzervatoři v Brně a na pražské Akademii múzických umění u prof. René Tučka. Jako doplněk studií absolvovala mistrovské kurzy u Naděždy Kniplové a Petera Dvorského.
 
S úspěchem se zúčastnila několika pěveckých soutěží, např. Mezinárodní pěvecké soutěže Emy Destinnové v Českých Budějovicích, Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka v Karlových Varech,kterou v roce 2004 vyhrála, Queen Sonja Competition v Oslu, soutěž Mikuláše Schneidera-Trnavského,(3.místo) Competizione dell’opera v Drážďanech nebo soutěž Borise Christoffa v Sofii.
 
Od roku 2006 působi jako stálý host opery v Národním divadle v Praze, v Olomouci, Plzni, Ústí nad Labem, Brně, Opavě, Bratislavě a  Košicích. 
 
Na koncertním podiu se představila se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy FOK v Rimini v Janáčkově Glagolské mši, S Českým národním symfonickým orchestrem ve Verdiho Requiem, jako Zefka z Janáčkova Zápisníku zmizelého v pařížské Opéra National (Bastille) a v rámci festivalu Janáčkovy Hukvaldy. Na festivalu Dvořákův Karlovarský podzim se představila v Mahlerově Písni o Zemi, s Moravskou filharmonií Olomouc ve Dvořákově Stabat Mater atd.
 
V národním divadle v Praze výstupuje jako Ortruda (Lohengrin), Kostelnicka (Jenufa). Dále v sezoně 2018/19 premiery Eboli (Don Carlos) Národní divadlo Brno, Libuše (Libuše) Severočeské divadlo Ústí nad Labem, Giorgetta (Il Tabarro) Národní divadlo Ostrava, Dalila (Samson a Dalíla) Šťastné divadlo Košice.
 
2017/18
Helmwige (Walküre) Odense Symfoniorkester
Azucena (Il Trovatore)Domstufen Festspiele Erfurt
Giorgetta (Il Tabarro) Národní divadlo Bratislava 
Ulrica (Un Ballo in Maschera) Národní divadlo Praha
Kostelnicka(Jenufa) Národní divadlo Praha 
Kostelnicka(Jenufa) Jihočeské  divadlo České Budějovice
2016/2017
Azucena(Il Trovatore) Jihočeské divadlo České Budějovice 
Ortruda (Lohengrin) Národní divadlo Praha
2015/2016
Revirnikova, Sova(Liška Bystrouska) Teatro Region di Torino
Ortruda (Lohengrin) Národní divadlo Bratislava
Azucena(Il Trovatore) Šťastné divadlo Košice 
Santtuza (Cavaleria Rusticana) Divadlo J. K. Tyla Plzeň
2014/15
Ulrica (Un Ballo in Maschera) Opera de Rennes
Cizi Kněžna, Jezibaba (Rusalka) Slovinské národní Divadlo Maribor
Amneris (Aida) Severočeské divadlo Ústí nad Labem
Amneris (Aida) Divadlo J. K. Tyla Plzeň 
Véstkyne (Ohnivý Anděl) Národní divadlo Ostrava
Comtesse   di Coigni (Andrea Chenier ) Národní divadlo Ostrava
2013/2014
Rossweisse (Walküre) Opera de Rennes
2012/2013
Mother Goose(The Rake's Progress)  Národni divadlo Ostrava
Cieca(La Gioconda) Divadlo J. K. Tyla Plzeň 
2011/2012
Kostelnicka (Jenufa) Opera de Limoges, Opera de Reims
2010/2011
Kostelnicka(Jenufa) Opera de Rennes
Martinka(Hubičku) Wexford festival
2009/10
Fenena (Nabuco) Národní divadlo Brno 
Amneris(Aida) Národní divadlo Brno
2008/2009
Archanděl Gabriel, Kovářová dcera(Hry o Marii) Divadlo J.K.Tyla Plzeň 
Jezibaba (Rusalka) Divadlo J. K. Tyla Plzeň 
Stařenka (Jenufa) Divadlo J. K. Tyla Plzeň 
Kostelnicka(Jenufa) Festival Janacek Brno, 2008
2007/2008
Fenena (Nabuco) Divadlo J. K.Tyla Plzeň 
La  Zia Principessa (Suor Angelina) Divadlo J. K. Tyla Plzeň 
Marcelina(Figaro a svatba) Národní divadlo Praha 
Rychtařka (Jenufa) Národní divadlo Praha
Ulrica (Um Ballo in Maschera) Šťastné divadlo Košice
2006/2007
Florence Pike (Briten:Albert Herrin) Moravské divadlo Olomouc
Marcelina(Lázebnik Sevilly) Státní opera Praha
Káča (Čert a Káča) Severočeské divadlo Ústí nad Labem
Maddalena (Rigoletto) Severočeské divadlo Ústí nad Labem 
Ulrica  (Un Ballo in Maschera ) Národní Opera Sofie 
Azucena (Il Trovatore) Divadlo J. K. Tyla Plzeň 
 
Obsazení - Sezóna:
TRIPTYCH Giorgetta, Michelova manželka
ANDREA CHÉNIERHraběnka z Coigny
ANDREA CHÉNIERHraběnka z Coigny
MARIA STUARDA (Marie Stuartovna)Anna Kennedyová, Mariina chůva
OHNIVÝ ANDĚLVěštkyně
ANDREA CHÉNIERHraběnka z Coigny
MARIA STUARDA (Marie Stuartovna)Anna Kennedyová, Mariina chůva
OHNIVÝ ANDĚLVěštkyně
ŽIVOT PROSTOPÁŠNÍKAMatka Husa
Fotografie - Sezóna:
MARIA STUARDA (Marie Stuartovna)
Eliška Weissová (Anna Kennedyová, Mariina chůva), Sonja Šarić (Marie Stuartovna, skotská královna)
Foto: Martin Popelář
MARIA STUARDA (Marie Stuartovna)
Sonja Šarić (Marie Stuartovna, skotská královna), Eliška Weissová (Anna Kennedyová, Mariina chůva)
Foto: Martin Popelář
OHNIVÝ ANDĚL
Eliška Weissová (Věštkyně)
Foto: Martin Popelář