Absolventka konzervatoře v Českých Budějovicích (2003) ze třídy prof. Š. Hraničkové.V roce 1998 získala 1. cenu na XXII. Soutěžní přehlídce konzervatoří v Pardubicích. V roce 2003 byla semifinalistkou mezinárodní soutěže Hans Gabor Belvedere ve Vídni. V roce 2010 se stala finalistkou mezinárodní soutěže A. Dvořáka v Karlových Varech a získala cenu Divadla J. K. Tyla v Plzni.
Po maturitě v roce 2000 vstoupila na Univerzitu Mozarteum v Salzburgu do třídy prof. I. Janser-Mayr. Zde měla možnost v rámci operního studia ztvárnit roli Marcelliny ve Figarově svatbě. Na Mozarteu spolupracovala s významnými osobnostmi, jako např. s N. Singer – dirigentkou z milánské La Scaly, sólistou ze Sydney Opera House S. McLainem.
Zúčastnila se mnoha prestižních vystoupení, jako např. Festivalu mladých umělců evropských zemí v Pasově, koncertního turné ve francouzském Nancy, vystoupila na zahajovacím koncertu Dnů francouzské kultury v Českých Budějovicích. Hostovala v Moravském divadle v Olomouci, Státní opeře v Banské Bystrici, Národním divadle v Brně. V současnosti hostuje v NDM v Ostravě a v Divadle JKT v Plzni a pravidelně koncertuje v zahraničí (Německo, Rakousko, Maďarsko, Francie). V roce 2009 získala Opavskou Thálii za roli Ljubaši v Carské nevěstě od N. Rimského-Korsakova.
Od roku 2006 je sólistkou opery ve Slezském divadle v Opavě.

Obsazení - Sezóna:
ORFEUS V PODSVĚTÍVeřejné mínění
ORFEUS V PODSVĚTÍVeřejné mínění
NETOPÝRPrinc Orlowský
ORFEUS V PODSVĚTÍVeřejné mínění
FIALKA Z MONTMARTRUNinon, modelka
NETOPÝRPrinc Orlowský
FIALKA Z MONTMARTRUNinon, modelka
OSTROV MILOVÁNÍElisa, jeho dcera
OSTROV MILOVÁNÍElisa, jeho dcera
Fotografie - Sezóna:
NETOPÝR
Martin Štolba (Dr. Falke, notář), Ilona Kaplová (Princ Orlowský)
Foto: Vojtěch Bartek
NETOPÝR
Martina Vlčková (Adéla, komorná u Rosalindy), Ilona Kaplová (Princ Orlowský), Martin Štolba (Dr. Falke, notář)
Foto: Vojtěch Bartek