Vážení a milí divadelní přátelé,
 
sezóna 2018/2019 je v plném proudu a NDM EXTRA pro Vás připravilo celou řadu akcí pro děti i dospělé. Můžete se těšit na setkání s umělci, debaty s odborníky, přednášky, besedy či výstavy. 
 
Přejeme vám krásné a nezapomenutelné zážitky s naším divadlem a všemi mimorepertoárovými aktivitami, které naleznete pod hlavičkou NDM EXTRA.
 
od 23. do 24. srpna 2019 od 17.00 do 12.00 hodin v Divadle Jiřího Myrona a v Divadle „12“
 
Ostravské dny jsou festivalem avantgardní, experimentální a originální hudby 20. a 21. století, kterou uvádí hlavně v českých a světových premiérách. Toto bienále se letos koná podesáté, a to od 22. do 31. srpna. Nenechte si ujít mimořádný 18hodinový maraton s názvem 1080 MINUT, který se bude konat poprvé. Dlouhý večer, náročnou noc a kus dalšího dne budou mít před sebou návštěvníci z pátku 23. na sobotu 24. 8. Část maratonu bude probíhat v Divadle Jiřího Myrona a v Divadle „12“.
  
Více informací naleznete zde a také na www.newmusicostrava.cz.
13. září v 19 hodin v Divadle „12“
 
Kafrárna není žádný nový projekt! Tato osobitá talkshow Petra Kubaly je protkaná laskavým i rošťáckým humorem tohoto moderátora, který si vybírá hosty z řad herců, hudebníků, umělců a populárních osobností, jenž mají vztah k Ostravě a regionu. Kromě povídání se od každého z nich Petr pokouší něco přiučit, což často vyústí v úsměvnou katastrofu. Od září můžete Kafrárnu navštěvovat nově v Divadle „12“, kam se na příští sezónu přesídlila. Těšte se na komorní a přátelskou atmosféru talkshow, kde se nepovídá ani nemoderuje, nýbrž pěkně od plic kafrá.
 
Více informací naleznete zde
 
Archiv akcí NDM EXTRA v sezóně 2018/2019
 
 
Změna programu vyhrazena!