SEN(IOR) V PŘÍMÉM PŘENOSU: tvůrčí setkávání v časech pandemických

Cyklus online workshopů s divadelními lektory, při nichž si může každý senior plnit své nedosněné sny. Zpestříme váš volný čas, budeme společně tvořit, cvičit i přemýšlet.
VÍCE INFORMACÍ ZDE ►►
 
 

WORKSHOP HRDINKY

Online workshop s herci a divadelními lektory volně inspirovaný inscenací Piotra Ratajczaka Češky krásné, Češky mé! je určen třídním kolektivům 2. stupně základních škol, středoškolákům i žákům dramatických oborů základních uměleckých škol.
 

SENIORSKÉ DIVADELNÍ STUDIO

Nové divadelní studio určené aktivním seniorům jsme otevřeli v září 2020. Hned v říjnu se setkávání přesunulo z prostor Ateliéru na internet. Navzdory covidové krizi a nemožnosti scházet se fyzicky, společně tvoříme, zpíváme a rozvíjíme dramatické dovednosti pravidelně každý týden v online prostoru. Přidejte se k nám!

Kontakt: seniori@atelier-ndm.cz
 

ČINOHERNÍ STUDIO NDM

Mladým ve věku 12–18 let nabízíme pravidelné každotýdenní zkoušky a tréninky, workshopy, návštěvy divadla a hlavně společnou divadelní tvorbu a vystupování před diváky. Jsme tu pro vás i v době izolace, společně tvoříme a experimentujeme i v online prostoru. Přidejte se k nám!

Kontakt: studio@atelier-ndm.cz