ATELIÉR PŘI NDM POŘÁDÁ DALŠÍ ROČNÍK LETNÍ DIVADELNÍ ŠKOLY PRO PEDAGOGY
15.7.2022
Letní divadelní škola pro pedagogy je specializované divadelní vzdělávání pedagogů pod vedením divadelních lektorů NDM, externích odborníků a umělců NDM. Zahrnuje historické a teoretické přednášky, workshopy k inscenacím (včetně metodik k vlastní práci pedagogů s žáky), diskuse a reflexe.
 
Letošní ročník Letní divadelní školy pro pedagogy se bude konat ve dnech 29. a 30. srpna 2022 a nabízí bohatý PROGRAM. Hlavním tématem bude AKTIVNÍ DIVÁK: Jak mladým divákům společně zprostředkovat divadelní zážitek?
 
Foto Tereza Géryková
Letos jsme kromě akreditovaného programu připravili výživný OFF PROGRAM v podobě jednodenního workshopu členů souboru činohry NDM Anny Cónové a Tomáše Jirmana: HURÁ NA POESII.
 
Letní divadelní škola je určena učitelům 2. stupně ZŠ, učitelům gymnázií, pedagogům volného času, učitelům SOŠ a SUŠ, vychovatelům školských zařízení, učitelům vedoucí školní zájmové kroužky a kluby, učitelům VOŠ, asistentům padagoga i studentům VŠ. Kapacita LDŠ i OFF PROGRAMU je omezena. Přihlašujte se do 31. 7. 2022 prostřednictvím on-line přihlášky.