OSTRAVA V PRAZE
 
Desátý ročník divadelního festivalu Ostrava v Praze nabídne na přelomu října a listopadu 2019 opět to nejlepší z tvorby čtyř ostravských divadel, především top inscenace premiérované v uplynulé sezóně.
Pohádku pro děti poveze Divadlo loutek Ostrava, Národní divadlo moravskoslezské představí komorní muzikál a operu, ale také světový velký muzikál a úspěšnou činohru. Komorní scéna Aréna a Divadlo Petra Bezruče pojedou do Prahy – vždy se dvěma činoherními inscenacemi. Připojí se koncertem také Ostravské centrum nové hudby.
Podrobný program přehlídky s anotacemi inscenací zveřejníme během srpna, také webové stránky www.ostravavpraze.eu budou aktualizovány v srpnu. Průběžně již doplňujeme Facebook Ostrava v Praze.
V prodeji jsou zatím vstupenky na muzikál Kočky v Hudebním divadle Karlín (www.hdk.cz/program), dne 12. srpna půjdou do prodeje vstupenky na Čtyřnotovou operu a muzikál Thrill me (Vzruš mě!)  (obojí z produkce našeho divadla hrajeme v Ypsilonce www.ypsilonka.cz). Další vstupenky budou k dispozici od září.
 
 
Mediální zastoupení festivalu Ostrava v Praze:
Šárka Swiderová | ostravavavpraze@seznam.cz | sarka.swiderova@ndm.cz | GSM 604 238 789
 
Minulý ročník neleznete zde.