SOBOTNÍ PREMIÉRA VELRYBY: SILNÝ PŘÍBĚH O SAMOTĚ A TOUZE PO BLÍZKOSTI
Činohra Národního divadla moravskoslezského uvede v sobotu 18. dubna na jevišti Divadla Antonína Dvořáka českou premiéru hry Velryba. Hra Samuela D. Huntera přináší silný příběh o samotě, vině, touze po odpuštění a lidské blízkosti, kterou nelze ničím nahradit.