Obsazení - Sezóna:
VÝNOSNÉ MÍSTOOnisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi
NAŠE TŘÍDAMenachem (1919-1975)
VÝNOSNÉ MÍSTOOnisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi
DIVOTVORNÝ HRNECPrvní geolog
DIVOTVORNÝ HRNECPrvní geolog
SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHOHoward Wagner
TŘI MUŠKETÝŘI1. mušketýr
JIM DANDYJim Smither
KRÁLOVSKÝ HON NA SLUNCENáčelník
MISTRALRudolf
TŘI MUŠKETÝŘI1. mušketýr
VZBOUŘENÍ V BLÁZINCILiberto
Fotografie - Sezóna:
NAŠI FURIANTI
Marek Cisovský (Filip Dubský, sedlák a starosta obce Honice)
Foto: Roman Polášek
NAŠI FURIANTI
Alena Sasínová-Polarczyk (Marie Dubská, jeho žena), Jan Lefner (Marek Ehrmann, majitel hospody), Marek Cisovský (Filip Dubský, sedlák a starosta obce Honice), Vladislav Georgiev (Petr Dubský, Filipův otec)
Foto: Roman Polášek
PAN EIN A PROBLÉM POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI
Vladimír Šmehlík, Jakub Tichý, Zuzana Truplová (Paní Krásná, jeho žena), Michal Čapka, Milan Cimerák (Pan Ein), Jan Chudý (Velitel Styčný), Tomáš Vůjtek, Adam Langer (Starosta města), Jan Lefner (Otec Heyen, kněz), Ivan Krejčí, Vladislav Georgiev (Pan Norm, holič), Martina Czyžová (Helga, jejich dcera), Vojtěch Lipina (Inspektor), Tereza Cisovská (Berta, jeho žena), Marek Cisovský (První občan), Petr Pěnkava
Foto: Roman Polášek
NAŠE TŘÍDA
Robert Finta (Rysiek (1919-1942)), Marek Cisovský (Menachem (1919-1975)), Marie Logojdová (Zocha (1919-1985))
Foto: Radovan Šťastný
NAŠE TŘÍDA
Marie Logojdová (Zocha (1919-1985)), Marek Cisovský (Menachem (1919-1975))
Foto: Radovan Šťastný
NAŠE TŘÍDA
Marek Cisovský (Menachem (1919-1975)), Petra Lorencová (Dora (1920-1941)), Vladimír Čapka (Abram (1920-2003)), Petr Houska (Zygmunt (1918-1977)), Vladislav Georgiev (Heniek (1919-2001)), Marie Logojdová (Zocha (1919-1985))
Foto: Radovan Šťastný
NAŠE TŘÍDA
Robert Finta (Rysiek (1919-1942)), Vladislav Georgiev (Heniek (1919-2001)), Anna Cónová (Rachelka, později Marianna (1920-2002)), Jan Fišar (Władek (1919-2001)), Marek Cisovský (Menachem (1919-1975)), Petra Lorencová (Dora (1920-1941)), Petr Houska (Zygmunt (1918-1977)), Marie Logojdová (Zocha (1919-1985))
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Marek Cisovský (Druhý úředník), Marie Logojdová (Felisata Gerasimovna Kukuškinová), Robert Finta (Vasilij Nikolajevič Žadov, jeho synovec), Jan Fišar (Aristarch Vladimirovič Višněvský)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
V čele šéf činohry Vojtěch Štěpánek, dramaturgyně Sylvie Vůjtková, autor překladu Tomáš Vůjtek a režisér Ivan Krejčí

Marek Cisovský (Druhý úředník), Marie Logojdová (Felisata Gerasimovna Kukuškinová), Jakub Chromčák (Anton, sluha u Višněvských), Jan Fišar (Aristarch Vladimirovič Višněvský), Michala Gatialová (Pavla, její dcera), Izabela Vydrová (Julinka, její dcera), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Jan Lefner (První úředník), Vít Hofmann (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi), Jakub Chromčák (Anton, sluha u Višněvských)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Izabela Vydrová (Julinka, její dcera), Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Jan Lefner (První úředník), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Robert Finta (Vasilij Nikolajevič Žadov, jeho synovec), Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi), Vít Hofmann (Druhý úředník)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Vít Hofmann (Druhý úředník), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Robert Finta (Vasilij Nikolajevič Žadov, jeho synovec), Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Vít Hofmann (Druhý úředník), Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Robert Finta (Vasilij Nikolajevič Žadov, jeho synovec), Jan Lefner (První úředník)
Foto: Radovan Šťastný
OBRAZ
Marek Cisovský (Marek), Josef Kaluža (Ivan)
Foto: Roman Polášek
OBRAZ
Marek Cisovský (Marek)
Foto: Roman Polášek
ZÁMEK
Marek Cisovský (Jeremiáš), Vladislav Georgiev (K.), Karel Růžička (Artur), Dušan Škubal (Hostinský)
Foto: František Řezníček
MÁJ aneb VERŠOVANÝ ROMÁNEK DLE SEPSÁNÍ KARLA HYNKA MÁCHY
Tomáš Jirman, Dušan Škubal (Hrají), René Šmotek (Hrají), Kateřina Havelková (Hrají), Marek Cisovský (Hrají), Lucie Finková (Hrají)
Foto: František Řezníček
BLEDĚMODRÝ PETR
Markéta Moczková (Hrají), René Šmotek (Hrají), Tereza Bebarová (Hrají), Marek Cisovský (Hrají)
Foto: František Řezníček