Obsazení - Sezóna:
MAŠKARÁDA čili Fantom OperyToreador / Cestující / Krysí smrť / Muž s cejchem smrti / Desátník Nóblhóch
OPILÍRudolf, manažér
PEER GYNTMladík, Škaredé dítě, Master Cotton, Troll, Blázen
POLÍBILA DUBČEKAČervoněnko, Joska, Samopalník
ROK NA VSIHonza Pazdera
VÝNOSNÉ MÍSTODruhý úředník
MAŠKARÁDA čili Fantom OperyToreador / Cestující / Krysí smrť / Muž s cejchem smrti / Desátník Nóblhóch
PEER GYNTMladík, Škaredé dítě, Master Cotton, Troll, Blázen
VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉFENTON, MLADÝ PÁN
ZAMILOVANÝ SHAKESPEAREJOHN WEBSTER
LESÍKMALEJ MORGAN
PO HAMLETOVI
VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉFENTON, MLADÝ PÁN
ZAMILOVANÝ SHAKESPEAREJOHN WEBSTER
LESÍKMALEJ MORGAN
VEČEŘEPIKOLÍCI
VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉFENTON, MLADÝ PÁN
Fotografie - Sezóna:
OPILÍ
Vít Hofmann (Rudolf, manažér), Anna Polcrová (Róza, prostitutka)
Foto: Radovan Šťastný
OPILÍ
Vít Hofmann (Rudolf, manažér), Vít Roleček (Mathias, manažér reklamky), Robert Finta (Gabriel, zástupce vedoucího)
Foto: Radovan Šťastný
ROK NA VSI
František Strnad (Cyril Rybář), Izabela Vydrová (Anežka Rybářová), Ivan Dejmal (Antoš), Ondřej Malý (Janek), Vít Hofmann (Honza Pazdera), Kateřina Breiská (Rybářová), Pavel Liška (Stéskal), Jan Lefner (Kadla), František Večeřa (Krištof), Tomáš Jirman (Starosta), Renáta Klemensová (Starostová)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Lada Bělašková (Anna Pavlovna, jeho mladá žena), Michala Gatialová (Pavla, její dcera), Izabela Vydrová (Julinka, její dcera), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Jan Lefner (První úředník), Vít Hofmann (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Izabela Vydrová (Julinka, její dcera), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Jan Lefner (První úředník), Vít Hofmann (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
V čele šéf činohry Vojtěch Štěpánek, dramaturgyně Sylvie Vůjtková, autor překladu Tomáš Vůjtek a režisér Ivan Krejčí

Marek Cisovský (Druhý úředník), Marie Logojdová (Felisata Gerasimovna Kukuškinová), Jakub Chromčák (Anton, sluha u Višněvských), Jan Fišar (Aristarch Vladimirovič Višněvský), Michala Gatialová (Pavla, její dcera), Izabela Vydrová (Julinka, její dcera), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Jan Lefner (První úředník), Vít Hofmann (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Jan Lefner (První úředník), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Robert Finta (Vasilij Nikolajevič Žadov, jeho synovec), Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi), Vít Hofmann (Druhý úředník)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Vít Hofmann (Druhý úředník), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Robert Finta (Vasilij Nikolajevič Žadov, jeho synovec), Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi)
Foto: Radovan Šťastný
VÝNOSNÉ MÍSTO
Vít Hofmann (Druhý úředník), Marek Cisovský (Onisim Pamfilič Bělogubov, mladý úředník podřízený Jusovovi), František Večeřa (Akim Akimič Jusov, starý úředník podřízený Višněvskému), Robert Finta (Vasilij Nikolajevič Žadov, jeho synovec), Jan Lefner (První úředník)
Foto: Radovan Šťastný
MAŠKARÁDA čili Fantom Opery
Anna Cónová (Esmeralda Zlopočasná), Alexandra Gasnárková (Gyta Oggová), Vít Hofmann (Toreador / Cestující / Krysí smrť / Muž s cejchem smrti / Desátník Nóblhóch), Izabela Vydrová (Giselle, baletka / Cestující / Dáma s bonbony / Hlas krysího smrtě), Vít Roleček (Manažer Enrica Basilicy / Smrť)
Foto: Martin Kusyn
PEER GYNT
František Večeřa (Kovář Aslak, Von Eberkopf, Kapitán, Troll), Sára Erlebachová (Dívka, Anitra, Troll, Blázen), Vít Hofmann (Mladík, Škaredé dítě, Master Cotton, Troll, Blázen), Jiří Sedláček (Družba, Schlymschysser, Kuchař, Kněz, Troll, Blázen), Jan Fišar (Otec nevěsty, Dědek z Dovre, Begriffenfeldt, Strážník), Renáta Klemensová (Matka ženicha, Zeleně oděná, Blázen)
Foto: Radovan Šťastný
PEER GYNT
Bára Vidomská (Helga, Troll, Exotická dívka, Blázen), Vít Hofmann (Mladík, Škaredé dítě, Master Cotton, Troll, Blázen), Jan Fišar (Otec nevěsty, Dědek z Dovre, Begriffenfeldt, Strážník), Ivan Dejmal (Peer Gynt), Jiří Sedláček (Družba, Schlymschysser, Kuchař, Kněz, Troll, Blázen), Renáta Klemensová (Matka ženicha, Zeleně oděná, Blázen)
Foto: Radovan Šťastný
PEER GYNT
Vít Hofmann (Mladík, Škaredé dítě, Master Cotton, Troll, Blázen), Renáta Klemensová (Matka ženicha, Zeleně oděná, Blázen)
Foto: Radovan Šťastný
PO HAMLETOVI
František Strnad, Vít Hofmann
Foto: Vojtěch Žižka
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
Vít Hofmann (JOHN WEBSTER)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
Robert Finta (PÍĎA), Jiří Sedláček (BROUČEK), František Strnad (JONAS), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
František Večeřa (TOM), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), Jiří Sedláček (BROUČEK), Lada Bělašková (BJØRG), František Strnad (JONAS), Robert Finta (PÍĎA), Lucie Končoková (ANITRA)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
František Večeřa (TOM), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), Robert Finta (PÍĎA), František Strnad (JONAS), Izabela Vydrová (MARTINA), Aneta Kernová (SIGNE), David Janošek (TORALF), Petra Lorencová (JULIE NILSENOVÁ), Ivan Dejmal (KRÁL), Lada Bělašková (BJØRG), Jiří Sedláček (BROUČEK), Lucie Končoková (ANITRA)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), David Janošek (TORALF), Aneta Kernová (SIGNE), František Strnad (JONAS), Lada Bělašková (BJØRG), Jiří Sedláček (BROUČEK), Lucie Končoková (ANITRA)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
Lucie Končoková (ANITRA), František Večeřa (TOM), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
Lucie Končoková (ANITRA), Robert Finta (PÍĎA), Izabela Vydrová (MARTINA), František Strnad (JONAS), David Janošek (TORALF), Ivan Dejmal (KRÁL), Petra Lorencová (JULIE NILSENOVÁ), Jiří Sedláček (BROUČEK), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), František Večeřa (TOM)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
František Večeřa (TOM), Lucie Končoková (ANITRA), Jiří Sedláček (BROUČEK), Robert Finta (PÍĎA), František Strnad (JONAS), Izabela Vydrová (MARTINA), David Janošek (TORALF), Aneta Kernová (SIGNE), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), Lada Bělašková (BJØRG)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
Izabela Vydrová (MARTINA), František Strnad (JONAS), Aneta Kernová (SIGNE), Lucie Končoková (ANITRA), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), David Janošek (TORALF)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
Izabela Vydrová (MARTINA), František Strnad (JONAS), Robert Finta (PÍĎA), Aneta Kernová (SIGNE), František Večeřa (TOM), Lada Bělašková (BJØRG), Jiří Sedláček (BROUČEK), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), Lucie Končoková (ANITRA)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
Izabela Vydrová (MARTINA), František Večeřa (TOM), Lucie Končoková (ANITRA), David Janošek (TORALF), Robert Finta (PÍĎA), Aneta Kernová (SIGNE), Petra Lorencová (JULIE NILSENOVÁ), František Strnad (JONAS), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), Lada Bělašková (BJØRG), Jiří Sedláček (BROUČEK)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), František Večeřa (TOM), David Janošek (TORALF), Aneta Kernová (SIGNE), Lucie Končoková (ANITRA), Lada Bělašková (BJØRG), Jiří Sedláček (BROUČEK)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
Robert Finta (PÍĎA), Jiří Sedláček (BROUČEK), František Strnad (JONAS), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), Petra Lorencová (JULIE NILSENOVÁ)
Foto: Radovan Šťastný
LESÍK
Jiří Sedláček (BROUČEK), Izabela Vydrová (MARTINA), Lucie Končoková (ANITRA), František Strnad (JONAS), Robert Finta (PÍĎA), Lada Bělašková (BJØRG), František Večeřa (TOM), Vít Hofmann (MALEJ MORGAN), David Janošek (TORALF)
Foto: Radovan Šťastný
VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ
Izabela Vydrová (ANIČKA PAŽOUTOVÁ, JEJICH DCERA), Vít Hofmann (FENTON, MLADÝ PÁN)
Foto: Radovan Šťastný