Narodil se v italském městě Brindisi, kde získal baletní vzdělání v Centro Arte Danza (2008–2014). V letech 2014–2018 studoval baletní školu ve švýcarské Basileji (Ballettschule Theater Basel) pod vedením americké pedagožky a umělecké ředitelky školy paní Amandy Bennett. V době studií měl příležitost spolupracovat s divadlem Basel Ballet za uměleckého vedení britského choreografa Richarda Wherlocka. Tančil několik sólových rolí v baletu Louskáček a v choreografiích světových tvůrců jako například Georga Balanchina a Heinze Spoerliho.

Jeho první angažmá v roce 2018 ho přivedlo do německého Státního divadla v Oldenburgu (Oldenburgichees Staatstheater, umělecký ředitel Antoine Jully). Měl příležitost ztvárnit role v choreografiích uměleckého ředitele souboru, ale také významných tvůrců, jako jsou například choreografie Marthy Graham Dark meadow suite, Jacopa Godaniho A.U.R.A. Vytvořil vlastní choreografii Bébé Funk pro večer mladých choreografů (členů souboru baletu v Oldenburgu) s názvem 1,5 m.

Za svá taneční vystoupení získal několik ocenění, včetně 1. místa v obou kategoriích (klasický a současný tanec) v soutěži Youth America Grand Prix Paris 2017 v Paříži. V roce 2018 se zúčastnil prestižního choreografického projektu Prix de Lausanne s choreografií Grinding the Teeth choreografa Goya Montera; na mezinárodní soutěži Youth America Grand Prix v Lincolnově centru v New Yorku se dostal do výběru 12 nejlepších tanečníků.

V sezóně 2021/2022 nastoupil do souboru baletu NDM jako sborista s povinností sóla.
 
Obsazení - Sezóna:
KORZÁRPOSÁDKA KAPITÁNA LE FOLA
DRUŽINA LANKEDEMA
STRÁŽE
ITEM
BOULET, druhý pobočník kapitána
NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTIRytíř Danceny