Inscenační tým - Sezóna:
ZAPADLÍ VLASTENCIRežie
HUBIČKARežie
HUBIČKARežie
PRODANÁ NEVĚSTARežie
DVĚ VDOVYRežie
HUBIČKARežie
JINÝ VZDUCHRežie
LÉTORežie
PRODANÁ NEVĚSTARežie
RUSALKARežie
ŽIVOTNÍ DÍLORežie
AŽ POKVETE HOŘECRežie
CLAVIJORežie
DALIBORRežie
DON GIOVANNIRežie
HUBIČKARežie
CHUĎAS AŤ MÁ ZA UŠIMARežie
JAKOŽ I MY ODPOUŠTÍMERežie
JINÝ VZDUCHRežie
LÉTORežie
PRODANÁ NEVĚSTARežie
RUSALKARežie
SMRT KMOTŘIČKARežie
SOUD LÁSKYRežie
TAJEMSTVÍRežie
TŘI HRABATA NAJEDNOURežie
ÚSMĚVY A KORDYRežie
VŠECHNO, NEBO NICRežie
Scéna
ŽIVOTNÍ DÍLORežie
BROSKVOVÝ KVĚTRežie
DALIBORRežie
DON GIOVANNIRežie
DVĚ VDOVYRežie
CHUĎAS AŤ MÁ ZA UŠIMARežie
MANON LESCAUTRežie
PLAČÍCÍ SATYRRežie
PRODANÁ NEVĚSTARežie
PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKYRežie
RUSALKARežie
STARÁ HISTORIERežie
STRAKONICKÝ DUDÁKRežie
SVĚTÁCIRežie
TAJEMSTVÍRežie
TALISMANRežie
ÚSMĚVY A KORDYRežie
VESNICKÁ ŠKOLA (TERAKOYA)Režie
VODNÍ DRUŽSTVORežie
BABIČKARežie
Scéna
DALIBORRežie
DR.Režie
Scéna
DRÁTENÍKRežie
HRDINA ZÁPADURežie
JEJÍ PASTORKYŇARežie
LUCERNARežie
MANON LESCAUTRežie
MÉDEIA (MÉDEA)Režie
PANÍ MARJÁNKA, MATKA PLUKURežie
PRINCEZNA PAMPELIŠKARežie
PRODANÁ NEVĚSTARežie
RUSALKARežie
SMÍR TANTALŮVRežie
STARÁ HISTORIERežie
ULIČKA ODVAHYRežie
VE STÍNU DOLINYRežie
VODNÍ DRUŽSTVORežie
ALŽBĚTA BROWNINGOVÁRežie
BABIČKARežie
Scéna
BOHÉMARežie
DVĚ VDOVYRežie
JEJÍ PASTORKYŇARežie
KOLÉBKARežie
NEPŘEMOŽENÍRežie
PANÍ MARJÁNKA, MATKA PLUKURežie
SOROČINSKÝ JARMARKRežie
ULIČKA ODVAHYRežie
V STUDNIRežie
ZPĚVY A TANCE MÉ VLASTI aneb V DOBRÉM JSME SE SEŠLIRežie
BABIČKARežie
PRINCEZNA PAMPELIŠKARežie
STRAKONICKÝ DUDÁKRežie
BRATRSTVO BÍLÉHO KLÍČERežie
MAUGLÍRežie
PRINCEZNA PAMPELIŠKARežie
VESELÝ KREJČÍKRežie
Scéna

Obsazení - Sezóna:
BOBŘÍ KOŽICHDoktor Fleischer
NAŠI FURIANTIKašpar Šmejkal, sedlák a obecní výbor
PRŮVANLékař
ISABELA ŠPANĚLSKÁLopez de Barco
VODNÍ DRUŽSTVOBartoloměj Vosyka, Zelenkův šafář
BABIČKAPan Prošek, babiččin zeť
MÉDEIA (MÉDEA)Vychovatel
MISTR OSTRÉHO MEČEAdam, pacholek mistra ostrého meče
NEZBEDNÝ BAKALÁŘŽlutický, měšťan rakovnický
NOC NA KARLŠTEJNĚPešek Hlavně, císařův číšník
PANÍ MARJÁNKA, MATKA PLUKUVojtěch, její syn, desátník
PANÍ MINCMISTROVÁJindřich Labuška, suken kroječ, šepmistr
PRINCEZNA PAMPELIŠKAPrimátorův syn
ROMEO A JULIEBratr Lorenzo, františkán
SEN NOCI SVATOJANSKÉSušánka, krejčí
VODNÍ DRUŽSTVOBartoloměj Vosyka, Zelenkův šafář
BABIČKAPan Prošek, babiččin zeť
BOBŘÍ KOŽICHDoktor Fleischer
JEDENÁCTÉ PŘIKÁZÁNÍFerdík, kupecký mládenec
LAKOMECBrindavoine, sluha Harpagonův
NÁMLUVY PELOPOVYIolos, jeho průvodce a sluha
NAŠI FURIANTIKarel Kudrlička, učitel v Radoticích a písař obce honické
NOC NA KARLŠTEJNĚPešek Hlavně, císařův číšník
OPIČÁK FUKPrinc Libor
PANÍ MARJÁNKA, MATKA PLUKUVojtěch, její syn, desátník
PANÍ MINCMISTROVÁJindřich Labuška, suken kroječ, šepmistr
SEDM HAVRANŮMěsíček
Jan, havran, Bohdančin bratr
SEN NOCI SVATOJANSKÉSušánka, krejčí
SHAKESPEAREBen Jonson
SMRŠŤDr. Uhlíř, právní zástupce
SVÁTEK VĚŘITELŮPavelka, krejčí
ZLOČIN A TRESTRodion Romanyč Raskolnikov
BARBARAEmil
JAN ŽIŽKA Z TROCNOVAMichal
JÍZDNÍ HLÍDKAMladší zajatec
KDYŽ ROZKVETE MÁJŠvihák
KRÁL TULÁKŮCasin Cholet
LAKOMECBrindavoine, sluha Harpagonův
MARYŠAFraněk, soused
NAŠI FURIANTIKarel Kudrlička, učitel v Radoticích a písař obce honické
NOC NA KARLŠTEJNĚPešek Hlavně, císařův číšník
PLUKOVNÍK ŠVECJanda
PRINCEZNA PAMPELIŠKAPrimátorův syn
PŘEDEVŠÍM MLÁDÍButch
ROZUM A ŠTĚSTÍŘezbář
RURRobot Primus
SCHŮZKA U PYRAMIDČíšník
SMRŠŤDr. Uhlíř, právní zástupce
SVÁTEK VĚŘITELŮPavelka, krejčí
ŠKOLA, ZÁKLAD ŽIVOTADaniel Boukal, básník a estét
V MATEŘSKÉM NÁRUČÍBatilly
ALŽBĚTA - ŽENA BEZ MUŽEAnthony Bacon
BÍLÁ NEMOCNovinář
BOURAČKABlain
ČECH A NĚMECDruhý voják
DVAASEDMDESÁTKAPrvní strážník
První dozorce
KDE SE ŽEBRÁStrážník
MATKAToni
NEZLETILÍ (MADAME NATURE)Robert Bataillon
PRINCEZNA PAMPELIŠKAKrálovský kuchař
PŘIJĎTE PRVNÍHOExekutor
SCHŮZKA U PYRAMIDČíšník
SLUHA DVOU PÁNŮČíšník
ŠKOLA, ZÁKLAD ŽIVOTADaniel Boukal, básník a estét
TVRDOHLAVÁ ŽENAJohannes Pěnkava, mladší učitel
V MATEŘSKÉM NÁRUČÍBatilly
VASSA ŽELEZNOVOVÁJevgenij Melnikov, jeho syn
VELKÝ PŘÍPADTrestanec
VZBOUŘENÍ NA VSI (FUENTE OVEJUNA)Leonelo, vesničan
VŽDYŤ JSME JEN JEDNOU NA SVĚTĚDe Pinna
BENEDEK aneb VOJENSKÁ ČESTMatějka, Benedekův komorník
BÍLÁ NEMOCNovinář
BOURAČKABlain
ČECH A NĚMECDruhý voják
EVA ZAČÍNÁ ZNOVUČíšník
JEGOR BULYČOV A TI DRUZÍTrubač
JÍZDNÍ HLÍDKAMladší zajatec
KAMARÁDE, KDE JSI?Detektiv
KAMENNÝ HOSTLeporello
KRÁL LEARVévoda francouzský
Posel
Šlechtic z družiny Albanovy
LÉTOJan Skalník
MATURITADr. Prokop, profesor
NAPOLEON I.Audinot
NAŠE PANÍ HOSTINSKÁ (MIRANDOLINA)Rytířův sluha
PERIFERIEDruhý strážník
VESELE SE TOČÍME DOKOLAAlbert Ogden
Muž se psem
VESELÉ ŽENY WINDSORSKÉ (VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ)Nehluba, venkovský soudce
VLAJKA HOŘÍDuvorex
ZBOROVVaněk, rakouský voják