ČINOHRA
HOSTINEC U KAMENNÉHO STOLU
Karel Poláček, Arnošt Goldflam
Premiéra 27.10.2016, 18:30 hodin
Divadlo Jiřího Myrona
arrow-left arrow-left
  • Detail
  • Realizační tým / Obsazení
  • Termíny představení
  • Fotografie
  • Články, video, audio
arrow-right arrow-right

HOSTINEC U KAMENNÉHO STOLU

Karel Poláček, Arnošt Goldflam

Premiéra 27.10.2016, 18:30 - Divadlo Jiřího Myrona

Česká humoristická klasika poprvé v Ostravě!

logoInformace

 

  Světově proslulé lázně Džbery pod Skálou jsou poklidným maloměstem, kam se lidé jezdí nejen léčit, ale také třeba relaxovat na letním bytě. To je i případ rodiny Dynderovy, která se svými dvěma dcerami, pohlednými dvojčaty, a synem, propadlíkem z matematiky, navštíví místní vyhlášený Hostinec U kamenného stolu. Tomu pevnou, ale laskavou rukou vládne Božena Tatrmužová a její manžel Šimon. Příjezd krásných mladých slečen neujde slídivým očím dvou místních donchuánů Gastona a Percyho, ale také synovcům Tatrmužových, rozhádaným bratrům a inženýrům chemie Tomáši a Spytihněvovi. A aby toho nebylo málo, do městečka dorazí i dramatický umělec Benno Mertens, který otřese rodinnými jistotami hostinského Tatrmuže. Vztahové karty jsou rozdány, trochu bláznivý, vtipný, ale i melancholický příběh letních dní může začít…

 

Hlavní partner:

 


Mediální partner:

   

 

 
logoRealizační tým
Dramaturgie
Scéna
Choreografie
Asistent choreografie
Korepetice
Inspicient
Text sleduje
logoObsazení - Sezóna:
ŠIMON TATRMUŽ, HOSTINSKÝ
BOŽENA TATRMUŽOVÁ, HOSTINSKÁ, JEHO ŽENA
RUDOLF DYNDERA, SOUDNÍ RADA
KLEMENTÝNA DYNDEROVÁ, JEHO ŽENA
VĚRA DYNDEROVÁ, JEJICH DCERA
ALENA DYNDEROVÁ, JEJÍ DVOJČE
LUBOMÍR DYNDERA, REPARÁT Z MATEMATIKY, JEJICH BRATR
BENNO MERTENS, DRAMATICKÝ UMĚLEC
NINČA MAJŠAJDROVÁ, REDAKTORKA
GASTON ( ONDŘEJ BADALEC)
PERCY ( ALOIS NETREFENÝ)
SPYTIHNĚV, INŽENÝR CHEMIE
TOMÁŠ, INŽENÝR CHEMIE, JEHO BRATR
MAYEN CALHOTTI
J. G. FADRHONC MĚCHOLUPSKÝ, VEDOUCÍ GIPSY BOYS
GIPSY BOYS HRAJÍ VE SLOŽENÍ:
Datum Začátek Místo Typ Detail Vstupenky
27.10.2016 18:30Divadlo Jiřího MyronaPremiérazobrazit detail
29.10.2016 18:30Divadlo Jiřího Myrona1. reprízazobrazit detail
1.11.2016 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
11.11.2016 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
26.11.2016 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
1.12.2016 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
7.12.2016 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
14.12.2016 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
4.1.2017 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
3.3.2017 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
23.3.2017 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
11.4.2017 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
27.4.2017 18:30Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
7.5.2017 15:00Divadlo Jiřího MyronaReprízazobrazit detail
29.5.2017 18:30Divadlo Jiřího MyronaDerniérazobrazit detail

Inscenace není na repertoáru.

logoFotografie ze zkoušek
David Janošek (PERCY ( ALOIS NETREFENÝ)), Petra Lorencová (VĚRA DYNDEROVÁ, JEJICH DCERA), Lucie Končoková (ALENA DYNDEROVÁ, JEJÍ DVOJČE), Petr Houska (GASTON ( ONDŘEJ BADALEC))
Foto: Radovan Šťastný
Petra Lorencová (VĚRA DYNDEROVÁ, JEJICH DCERA), Robert Finta (TOMÁŠ, INŽENÝR CHEMIE, JEHO BRATR), Lucie Končoková (ALENA DYNDEROVÁ, JEJÍ DVOJČE), Vít Roleček (SPYTIHNĚV, INŽENÝR CHEMIE)
Foto: Radovan Šťastný
Jiří Sedláček (RUDOLF DYNDERA, SOUDNÍ RADA), David Viktora (ŠIMON TATRMUŽ, HOSTINSKÝ)
Foto: Radovan Šťastný
Pavlína Kafková (NINČA MAJŠAJDROVÁ, REDAKTORKA), Vladimír Polák (BENNO MERTENS, DRAMATICKÝ UMĚLEC)
Foto: Radovan Šťastný
David Viktora (ŠIMON TATRMUŽ, HOSTINSKÝ), Lada Bělašková (BOŽENA TATRMUŽOVÁ, HOSTINSKÁ, JEHO ŽENA)
Foto: Radovan Šťastný
Pavlína Kafková (NINČA MAJŠAJDROVÁ, REDAKTORKA), Daniela Kupčíková (LÁZEŇŠTÍ HOSTÉ, ZAMĚSTNANCI HOSTINCE), Marcel Školout (LÁZEŇŠTÍ HOSTÉ, ZAMĚSTNANCI HOSTINCE)
Foto: Radovan Šťastný
Anna Cónová (KLEMENTÝNA DYNDEROVÁ, JEHO ŽENA), David Viktora (ŠIMON TATRMUŽ, HOSTINSKÝ)
Foto: Radovan Šťastný
Vít Roleček (SPYTIHNĚV, INŽENÝR CHEMIE), Jiří Sedláček (RUDOLF DYNDERA, SOUDNÍ RADA), Robert Finta (TOMÁŠ, INŽENÝR CHEMIE, JEHO BRATR)
Foto: Radovan Šťastný
Lada Bělašková (BOŽENA TATRMUŽOVÁ, HOSTINSKÁ, JEHO ŽENA), Petra Lorencová (VĚRA DYNDEROVÁ, JEJICH DCERA), Lucie Končoková (ALENA DYNDEROVÁ, JEJÍ DVOJČE), Jakub Georgiev (LUBOMÍR DYNDERA, REPARÁT Z MATEMATIKY, JEJICH BRATR)
Foto: Radovan Šťastný
Petr Houska (GASTON ( ONDŘEJ BADALEC)), David Janošek (PERCY ( ALOIS NETREFENÝ))
Foto: Radovan Šťastný
Izabela Firlová (MAYEN CALHOTTI)
Foto: Radovan Šťastný
Petr Houska (GASTON ( ONDŘEJ BADALEC)), Marcel Školout (LÁZEŇŠTÍ HOSTÉ, ZAMĚSTNANCI HOSTINCE), David Janošek (PERCY ( ALOIS NETREFENÝ))
Foto: Radovan Šťastný
Daniela Kupčíková (LEPORELLO), Vladimír Polák (BENNO MERTENS, DRAMATICKÝ UMĚLEC), Marcel Školout (KOMTUR)
Foto: Radovan Šťastný
Petr Houska (GASTON ( ONDŘEJ BADALEC)), David Viktora (ŠIMON TATRMUŽ, HOSTINSKÝ), David Janošek (PERCY ( ALOIS NETREFENÝ)), Vít Roleček (SPYTIHNĚV, INŽENÝR CHEMIE), Robert Finta (TOMÁŠ, INŽENÝR CHEMIE, JEHO BRATR), Lada Bělašková (BOŽENA TATRMUŽOVÁ, HOSTINSKÁ, JEHO ŽENA), Vladimír Polák (BENNO MERTENS, DRAMATICKÝ UMĚLEC)
Foto: Radovan Šťastný
Vladimír Polák (BENNO MERTENS, DRAMATICKÝ UMĚLEC), Lada Bělašková (BOŽENA TATRMUŽOVÁ, HOSTINSKÁ, JEHO ŽENA)
Foto: Radovan Šťastný
Jiří Sedláček (RUDOLF DYNDERA, SOUDNÍ RADA), Anna Cónová (KLEMENTÝNA DYNDEROVÁ, JEHO ŽENA)
Foto: Radovan Šťastný
Robert Finta (TOMÁŠ, INŽENÝR CHEMIE, JEHO BRATR)
Foto: Radovan Šťastný
Vít Roleček (SPYTIHNĚV, INŽENÝR CHEMIE)
Foto: Radovan Šťastný
Vít Roleček (SPYTIHNĚV, INŽENÝR CHEMIE), Jakub Georgiev (LUBOMÍR DYNDERA, REPARÁT Z MATEMATIKY, JEJICH BRATR), Anna Cónová (KLEMENTÝNA DYNDEROVÁ, JEHO ŽENA), Jiří Sedláček (RUDOLF DYNDERA, SOUDNÍ RADA)
Foto: Radovan Šťastný
logoČlánky
logoVideo

Pozvánka režiséra Tomáše Jirmana

Hostinec U kamenného stolu v NDM
(ČT 1, Pořad: Události v regionech - Ostrava, 26. 10. 2016, 18:00 hodin)

Oficiální videospot