Inscenační tým - Sezóna:
SRPNOVÁ NEDĚLEAsistent režie
TŘETÍ PŘÁNÍAsistent režie

Obsazení - Sezóna:
RICHARD II.Žalářník v pomfretském vězení
RICHARD II.Žalářník v pomfretském vězení
RICHARD II.Žalářník v pomfretském vězení
BOUŘEGonzalo, poctivý státní rada
BOUŘEGonzalo, poctivý státní rada
DOBRÝ VOJÁK ŠVEJKŠusta
Šusta
3. vězeň
Vězňové v podvlékačkách
Serabona
3. voják
BOUŘEGonzalo, poctivý státní rada
CYRANO Z BERGERACUMěšťan
Kapucín
Montfleury
JAN HUSPáter Blažej z řehole minoritů
ŤULULUMJean
CYRANO Z BERGERACUMěšťan
Kapucín
Montfleury
DALSKABÁTY, HŘÍŠNÁ VES ANEB ZAPOMENUTÝ ČERTMarbulius, jeho sekretář
SEN SVATOJANSKÉ NOCIŠvehlík, truhlář
CYRANO Z BERGERACUKapucín
Montfleury
Měšťan
KAVKAZSKÝ KŘÍDOVÝ KRUHČeledín
Majitel Karavanseraje
Svatebčané
Druhý statkář
MAŠKARÁDADruhý hráč
SEN SVATOJANSKÉ NOCIŠvehlík, truhlář
AŤ ŽIJE KRÁLOVNABiskup
Papež
MAŠKARÁDADruhý hráč
PORGY A BESSPolicejní úředník
SEN SVATOJANSKÉ NOCIŠvehlík, truhlář
THYL ULENSPIEGELMnich Cornelius
DVA NA KONI, JEDEN NA OSLUSlepec s píšťalkou
JAKUB OBERVAVáclav Valenta, sedlák
LUCERNAPan Franc
NÁVŠTĚVA STARÉ DÁMYKomorník
SMUTEK SLUŠÍ ELEKTŘEEverett Hills
Abner Small
NÁVŠTĚVA STARÉ DÁMYKomorník
NĚMCITourtelle
VLCI A OVCEStropilin, polír
ZLÝ JELENBarnabáš, písák polesného úřadu
HRÁTKY S ČERTEMBelzebub, kníže pekelné
LUČNÍ HARFAPastor
ROMEO A JULIEMontek, hlava dvou znepřátelených rodů
ROMEO A JULIEMontek, hlava dvou znepřátelených rodů
STRAKONICKÝ DUDÁKTomáš, starý dudák
TŘI SESTRYFerapont, zřízenec zemské správy, stařec
VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉZachariáš Bluma, venkovský sudí
MANON LESCAUTPierre, její opatrovník
OPTIMISTICKÁ TRAGÉDIEPolní kurát
VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉZachariáš Bluma, venkovský sudí
MATKA KURÁŽ A JEJÍ DĚTISedlák
NEŽ KOHOUT ZAZPÍVÁTomko, učitel
ĎÁBLIAdam, lékárník
VĚTŠI MĚSTO PRAŽSKÉBerengar, kaplan
VIŠŇOVÝ SADFirs, komorník
KRVAVÁ SVATBAPrvní dřevorubec
PODZIMNÍ ZAHRADAGenerál Benjamin Griggs
ZALAMEJSKÝ RYCHTÁŘKrál Filip II.
ŽIVOT A DÍLO SKLADATELE FOLTÝNA ANEB POSEDLOSTPan Trojan
ČARODĚJKY ZE SALEMUThomas Putnam
FALKENŠTEJNOjíř z Lomnice
HOTEL U NĚŽNÉKO KOCOURA (BROUK V HLAVĚ)Doktor Vinache
KONEC VŠE NAPRAVÍLafeu, starý šlechtic
SMRT IVANA HROZNÉHOKníže Mstislavskij
GRANDLEHÁRNAČíňan
LETNÍ HOSTÉDudakov Cyril Akimovič, lékař
NAŠI FURIANTIPetr Dubský, Filipův otec, výměnkář
VŠECHNY ZVONY SVĚTABartoš Josef, ředitel místní hudební školy a osvětový pracovník
KOČKA NA ROZPÁLENÉ PLECHOVÉ STŘEŠEDůstojný pan Tooker
PEKAŘ A KOČKABarnabáš
RACEKPetr Nikolajevič Sorin, její bratr
ŽENSKÝ BOJVávra
BOUŘEKuligin, hodinář - samouk
MARIE OCTOBREBlanchet
MEDEAVychovatel
SVATÁ JANADe Courcelles
VELKÁ PARUKAMinistr školství
DEVÁTÝ SPRAVEDLIVÝLot, restauratér
DRAHOMÍRA A JEJÍ SYNOVÉ (KRVAVÉ KŘTINY)Chrastěj, kněz křesťanský a učitel Václavův
JULIUS CAESARCinna, spiklenec proti Juliu Caesaru
KAŽDÝ NĚCO PRO VLASTPavel Skořápka, sládek
HRUBIÁNIMauricio, Marinin švagr
JAK SE VÁM LÍBÍKorin, ovčák
LUCERNASejtko, šumař
TETOVANÁ RŮŽEKněz De Leo
VÁLKA S MLOKYPovondra Rudolf
ANTIGONA A TI DRUZÍProfesor, heftling 98276, (ti druzí)
CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍSluha
Lord Albermale
Policejní ředitel
Písař Oysterpuf
Kormidelník
Konzul v San Francisku
ČTVRTÝVan Decker
DNES JEŠTĚ ZAPADÁ SLUNCE NAD ATLANTIDOUStařec
KATEŘINAKrejza
RICHARD III.Jiří, vévoda z Clarence
DO KONCE ŽIVOTAAndrew Rodman
NÁMLUVY PELOPOVYPrvní náčelník sboru starců pisánských
OPTIMISTICKÁ TRAGÉDIEStarý námořník
ZLATÝ KOČÁRPavel Alexandrovič Něprjachin
HAMLETHoracio, Hamletův přítel
PŘÍLIŠ ŠTĚDRÝ VEČERDruhý
TISÍC SCHODŮPecka
V HODINĚ DVANÁCTÉPetrovych Orest Leontějevič, inženýr
ZAPADLÍ VLASTENCIŽalák, mlynář v Pozdětíně
IDEÁLNÍ MANŽELPhipps, Goringův sluha
SRPNOVÁ NEDĚLEPoštmistr z Písečné
SVATBA KREČINSKÉHOIvan Antonovič Raspljujev
TŘETÍ PŘÁNÍHurdálek
VASCŮV PŘÍBĚHVojín Frichoun
ZE ŽIVOTA HMYZUCvrček
Vojevůdce žlutých
JAN HUSJan Hus, Mistr svobodných umění, kazatel v Betlémské kapli
LEŽ MÁ DLOUHÉ NOHYLibero Incoronato
OHNIVÝ MOSTGoloušev, kapitán kozáků, bělogvardějec
OTHELLOBrabanzio, senátor
TLUSTÝ ANDĚL Z ROUENUHostinský
ZEMĚ DUNÍJosef Šugar, bednář, tč. na vojně
CHTĚL BYCH SE VRÁTITDavid (běženci)
LOUPEŽNÍKUčitel
MĚŠŤÁCIŠiškin, universitán
NEJVĚTŠÍ Z PIEROTŮLékař Ricordo
PODIVÍNAhmed Riza, advokát
SEN NOCI SVATOJANSKÉHladolet, krejčí
BOBŘÍ KOŽICHJulius Wolff, její muž
NORATorvald Helmer, advokát
OIDIPUS VLADAŘMuž z domu
BOLESLAV I.Posel Stodoranů
DÁMA SKŘÍTEKDon Juan
DRAMA ČTYŘ CHUDÝCH STĚNBrouzda, potulný dělník
MARIE TUDOROVNAŽid
PYGMALIONPlukovník Pickering
ROMEO A JULIEBenvolio, synovec Montekův a přítel Romeův
VIŠŇOVÝ SADPetr Sergějevič Trofimov, student
CYRANO Z BERGERACUHrabě de Guiche
Mušketýr
JAN ROHÁČKašpar, hrabě Šlik, kancléř císařův
MALAJSKÁ ROMANCEDouglas Streeter
OBRNĚNÝ VLAK 14-69Starý rybář
PRAHA ZŮSTANE MÁJosef Pešek, učitel
TARTUFFEValér, ctitel Marianin
HORKÁ KAŠEKučera, ředitel závodu
CHUDÁK MANŽELJira Danda, bohatý venovan
JAN ROHÁČKašpar, hrabě Šlik, kancléř císařův
MATKAJiří
PES NA SENĚ Hrabě Federico
ZIMNÍ POHÁDKAFlorizel, český kralevic
BUKY POD POLANOUJano Kalamár, soused
DUCHCOVSKÝ VIADUKTBohdan Suk, komunistický senátor
KALINOVÝ HÁJSergej Pavlovič Batura, spisovatel, laureát Stalinovy ceny
PALIČOVA DCERAAntonín, její syn, krejčovský tovaryš
PATRONI BEZ SVATOZÁŘEJUDr. Vohryzek, advokát
REVIZORFjodor Andrejevič Ljuljukov
TŘICET STŘÍBRNÝCHDavid Graham
V ZEMI JITŘNÍ SVĚŽESTITjan Men Chi, lékař
VEČER TŘÍKRÁLOVÝMalvolio, správce domu u Olivie
ZDRAVÝ NEMOCNÝThomas Diafoirus, jeho syn, lékař
BUKY POD POLANOUJano Kalamár, soused
DUCHCOVSKÝ VIADUKTBohdan Suk, komunistický senátor
HLUBOKÉ KOŘENYBrett Charles, poručík
JAK SE VÁM LÍBÍVyhnaný vévoda
KALINOVÝ HÁJSergej Pavlovič Batura, spisovatel, laureát Stalinovy ceny
PALIČOVA DCERAAntonín, její syn, krejčovský tovaryš
REVIZORFjodor Andrejevič Ljuljukov
STRÝČEK VÁŇAIvan Petrovič Vojnickij (Váňa), její syn
TŘICET STŘÍBRNÝCHDavid Graham
VEČER TŘÍKRÁLOVÝMalvolio, správce domu u Olivie
ŽIŽKA (HODINA PŘEDJITŘNÍ)Jan Sokol z Lamberka
JAK SE VÁM LÍBÍVyhnaný vévoda
KUTNOHORŠTÍ HAVÍŘIŠimon
MAKAR DUBRAVAMakar Ivanovič, Dubrava, starý havíř
SOMOV A TI DRUZÍJaropěgov
STRÝČEK VÁŇAIvan Petrovič Vojnickij (Váňa), její syn
ŠEST ZAMILOVANÝCHBělka, traktorista, jeho přítel
ZKROCENÍ ZLÉ ŽENYVincentio, kupec v Pise
ŽIVNOST PANÍ WARRENOVÉPraed
ŽIŽKA (HODINA PŘEDJITŘNÍ)Jan Sokol z Lamberka
GRANDHOTEL NEVADAFilip Dvořáček
LEDOVÁ SPRCHAVelosipedkin, lehký kavalerista
OSTŘÍ MEČEErnst Reising
RUSKÁ OTÁZKAHardy, reportér novin Macphersona
SLOVANSKÉ NEBESvarožík, Perunův pomocník
STAŘÍ PŘÁTELÉAlexandr Zajcev (Šura)
VELKÝ ČLOVĚK PRO MALÉ ZÁLEŽITOSTIKarel, její bratr
VŠICHNI MOJI SYNOVÉDr. Jiří Baylies
ZKROCENÍ ZLÉ ŽENYVincentio, kupec v Pise
ZPÍVAJÍCÍ BENÁTKY (KAVÁRNIČKA)Pandolfo, lichvář
ŽIVNOST PANÍ WARRENOVÉPraed
DÍTĚAleš Kostarovič, jeho bratr, hudebník
JACOBOWSKI A PLUKOVNÍKBrigádník
MACBETHLennox
O MYŠÍCH A LIDECHJiří, zemědělský dělník
PODSKALÁKVáclav, její syn
RUSKÁ OTÁZKAHardy, reportér novin Macphersona
SLOVANSKÉ NEBESvarožík, Perunův pomocník
TALENTY A CTITELÉPetr Jegoryč Meluzov, absolvent univerzity
TŘI SESTRYNikolaj Lvovič Tuzenbach, baron, poručík
UPRCHLÍKUprchlík
VESNICE MLADÁKalina
VPÁDSemjon Iljič Kokoryškin, kariérista
VŠICHNI MOJI SYNOVÉDr. Jiří Baylies
HRÁTKY S ČERTEMSarka-Farka, loupežník
CHUDÝ KEJKLÍŘŘedina, podstarší
JACOBOWSKI A PLUKOVNÍKBrigádník
LIŠÁK PSEUDOLUSKallifo, athénský stařec
MILIONOVÝ MARCOChu-Yin, kathayský mudřec
NEPŘÁTELÉJakov Bardin
O MYŠÍCH A LIDECHJiří, zemědělský dělník
PANÍ MINISTROVÁDr. Ninković, sekretář ministerstva zahraničních věcí
PODSKALÁKVáclav, její syn
PŘIŠLI K MĚSTUMalcolm Stritton
SE SRDCEM DIVNO HRÁTBaron
TALENTY A CTITELÉPetr Jegoryč Meluzov, absolvent univerzity
Fotografie - Sezóna:
NÁVŠTĚVA STARÉ DÁMY
Alexandr Postler (Starosta), Dagmar (Dáša) Veselá (Klára Zachanasjanová), Miloš Pavlín (Komorník), Bedřich Kolliner (Učitel), Miroslav Olejníček (Policajt), Milan Koutný (Farář), Jiří Duras (Druhý občan)
Foto: František Krasl
NÁVŠTĚVA STARÉ DÁMY
Alexandr Postler (Starosta), Jiří Duras (Druhý občan), Bedřich Kolliner (Učitel), Miroslav Olejníček (Policajt), Dagmar (Dáša) Veselá (Klára Zachanasjanová), Miloš Pavlín (Komorník), Přemysl Matoušek (Ill)
Foto: František Krasl
KONEC VŠE NAPRAVÍ
Stanislav Malý (První šlechtic), Miloslav Holub (Král francouzský), Miloš Pavlín (Lafeu, starý šlechtic)
Foto: František Krasl
RICHARD III.
Miloš Pavlín (Jiří, vévoda z Clarence), Antonín Brož (Sir Robert Brakenbury, velitel Toweru)
Foto: František Krasl
HAMLET
Josef Langmiler (Hamlet, dánský princ, syn zesnulého a synovec nynějšího krále), Miloš Pavlín (Horacio, Hamletův přítel)
Foto: František Krasl
HAMLET
Bořivoj Navrátil (Laertes, Poloniův syn), Miloslav Holub (Claudius, dánský král), Josef Langmiler (Hamlet, dánský princ, syn zesnulého a synovec nynějšího krále), Miloš Pavlín (Horacio, Hamletův přítel)
Foto: František Krasl
SEN NOCI SVATOJANSKÉ
Jan Matýsek (Pevný, truhlář), Osvald Albín (Klubko, tkadlec), Adolf Minský (Tlamička, klempíř), Otto Šimánek (Piskálek, měchař), Antonín Brož (Poříz, tesař), Miloš Pavlín (Hladolet, krejčí)
Foto: František Krasl
SEN NOCI SVATOJANSKÉ
Osvald Albín (Klubko, tkadlec), Miloš Pavlín (Hladolet, krejčí), Antonín Brož (Poříz, tesař), Adolf Minský (Tlamička, klempíř), Jan Matýsek (Pevný, truhlář), Otto Šimánek (Piskálek, měchař)
Foto: František Krasl
SEN NOCI SVATOJANSKÉ
Jan Matýsek (Pevný, truhlář), Osvald Albín (Klubko, tkadlec), Adolf Minský (Tlamička, klempíř), Otto Šimánek (Piskálek, měchař), Antonín Brož (Poříz, tesař), Miloš Pavlín (Hladolet, krejčí)
Foto: František Krasl
MATKA
Táňa Hodanová (Matka), Jan Matýsek (Ondřej), Jiří Roll (Otec), Miloš Pavlín (Jiří)
Foto: Jamila Podbierová
MATKA
Miloš Pavlín (Jiří), Jiří Roll (Otec)
Foto: Jamila Podbierová
VEČER TŘÍKRÁLOVÝ
Miloš Pavlín (Malvolio, správce domu u Olivie), Dagmar (Dáša) Veselá (Olivie), Jiří Duras (Feste, šašek ve službě u Olivie)
Foto: archiv
MACBETH
Miloš Pavlín (Lennox)
Foto: Jamila Podbierová